dscf1476Jau kelintus metus gruodžio pradžioje tradiciškai vykstame į Antavilių pensionatą pradžiuginti senelius savo koncertine programėle. Mūsų progimnazijoje yra nemažai muzikalių vaikų, kurie noriai groja, dainuoja seneliams bei padeklamuoja gražių eilėraščių. O aštuntokė Gražina dar  ir baleto šokėja.

Šiais metais įgyvendinome 8b klasės mokinės Žygintos idėją – iškepėme ir nuvežėme seneliams sausainių. Po koncerto visus senelius pavaišinome tais sausainiais ir įteikėme mokinių nupieštų gražių kalėdinių atvirukų.

Vaikai dalinasi gerumu ne tik gruodžio mėnesį – sausio mėnesį planuojame nuvykti ir kitus senelių namus.

 

Dorinio ugdymo mokytojos G. Dobikaltienė, M. Mašanauskienė

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas