DSCF0219Jau ketvirtus metus dorinio ugdymo mokytojos Genovaitė Dobikaltienė ir Marija Mašanauskienė vykdo gerumo akciją: tradiciškai kelis kartus per metus vyksta į Žolyno socialinės globos vaikų namų aplankyti ten gyvenančių vaikučių.

Šį sykį susirinko grupelė savanorių mokinių iš penktų, šeštų ir septintų klasių. Žolyno gatvės socialinės globos vaikų namų mažieji jau atpažįsta mus, nes mokiniai mielai ir aktyviai su jais žaidžia, skaito knygutes. Šįkart oras pasitaikė išties nuostabus, tad vaikučiai ir mokiniai žaidė lauke.

Atsisveikinome jau žinodami, kad po kurio laiko vėl vyksime aplankyti mažųjų.

DSCF0239 DSCF0236 DSCF0232 DSCF0221 DSCF0218

 

Etikos mokytoja M. Mašanauskienė


Atnaujinta: 2015/10/15

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”