DSCF0764Gruodis – gerumo mėnuo. Šiais mokslo metais jau antrą kartą vykome į Žolyno socialinės globos vaikų namus dalintis savo širdžių šiluma su mažaisiais. Mokinius lydėjo mokytojos M.Mašanauskienė, J.Šakočiuvienė, G.Dobikaltienė, bibliotekos vedėja I.Karpavičienė.Nuvežėme knygučių, saldumynų. Žaidėme su vaikais, skaitėme jiems knygutes. Galima pagirti visus savanorius, kurie patys prašo mokytojų vykti į vaikų namus. Geri ir jautrūs mūsų mokyklos vaikai. Pamatę, kaip noriai mokiniai žaidžia su mažaisiais, kaip dalinasi gerumu daugelis mokytojų tikriausiai neatpažintų savo mokinių. Ši tradicinė gerumo akcija parodė, kad esame neabejingi vienas kitam, mokame skleisti gėrį ir šilumą.

DSCF0801 DSCF0761 DSCF0751 DSCF0750

Atnaujinta: 2015/12/09

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Be patyčių
Be patyčių