Gerųjų žodžių kryptimi

Praplėsk pasaulį, padaryk jį

Vienu gyvenimu gilesnį…

Just. Marcinkevičius

2016 m. sausio 19 d. mūsų progimnazijoje vyko 5–8 klasių meninio skaitymo konkursas

„Gerųjų žodžių kryptimi“. Koks gi būtų mūsų gyvenimas be gražiausiom spalvom pražydusio, nušvitusio lietuviško žodžio. Šis renginys – meilės grožiniam tekstui bei meniniam žodžiui pavyzdys. Poezija nuostabi, nes ja galima išreikšti saulės spalvą, svajonių platybes ir meilės grožį bei kančių vingius. Poezija kalba tiems, kurie supranta daugiau, negu ji gali pasakyti. Tikriausiai nėra tokios pamokos, kurioje būtų galima išsiaiškinti, kas yra tikroji eilėraščio gyvybė, tas nemirtingumo siūlas, besivyniojantis tarp eilučių. Kiekvienam eilėraščiui gyvybę suteikia jį skaitantis žmogus. Gerųjų žodžių kryptimi ėję mokiniai padovanojo gyvus, širdimi sušildytus eilėraščius. Renginyje skambėjo mokinių atliekama muzika. Džiaugiamės, kad šventėje dalyvavo kino ir teatro aktorius Otonas Laniauskas, kuris negailėjo skaitovams patarimų ir gražių žodžių. Tikime, kad pabuvę kartu, pasinėrę į poezijos svaigulį, tikrai tapome geresni, nuoširdesni, jautresni.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems ir sveikiname R. Pelanį (7a), A. Jurkynaitę (8b) ir A. Toločkaitę (8a), kurie atstovaus mūsų progimnazijai Vilniaus miesto meninio skaitymo konkurse.

 

Lietuvių k. mokytoja A. Šalkauskaitė

 

Akimirkas užfiksavo Aurimas Vėta:Atnaujinta: 2017/02/02

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”