Projekto ,,Metų ratu“ veikla prasidėjo išvyka į Maironio giraitę, aplankėme ir Karmazinų pilkapius Neries regioniniame parke. Bendradarbiaudami su šiuo parku jau daugiau kaip dešimt metų padarome daug gerų darbų. 2012 m. parko direktorės leidimu tuometiniai mūsų progimnazijos šeštokai ten pasodino 15-os ąžuoliukų giraitę. Ją nuolat prižiūrime, vietoje išdžiūvusių ąžuoliukų pasodiname naujus.

Šį rudenį Neries parko darbuotojas Saulius Pupininkas vėl parūpino kelis ąžuoliukus, kuriuos pasodino etnokultūros būrelio nariai kartu su keliais 5e klasės mokiniais. Kad ąžuoliukai gerai augtų, Medeinos pradinės mokyklos mokiniai, su kuriais kasmet švenčiame Vėlines, padainavo dainą ,,Ąžuolai žaliuos“. Ant didžiojo Karmazinų pilkapio uždegėme žvakutes, pasakėme gražių žodžių karžygiams, prieš 1000 metų žuvusiems už Lietuvą. Paskui vaikščiodami gražia Neries pakrante klausėmės biologo Sauliaus įdomių papasakojimų apie čia gyvenančius paukščius ir gyvūnėlius.

Šią gražią ir šiltą rudens dienos išvyką mokiniai dar ilgai prisimins.

 

Etikos mokytoja Marija MašanauskienėAtnaujinta: 2018/10/24

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Be patyčių
Be patyčių