Tai jau trejus metus iš eilės vykstantis nemokamas didžiausias Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginys. Jame įkvepiančia patirtimi dalijosi Lietuvos ir užsienio verslo bei visuomenės lyderiai, startuolių kūrėjai, vizionieriai. Jaunimo laukė sėkmės, didelių užmojų ir padrąsinimo kupinos istorijos iš vizionierių lūpų, elektroninio verslo žinovų.

Rugsėjo 19 d. 7 – 8 klasės moksleiviai kartu su mokytojais Z. Didikiene, I. Danieliene ir L. Januliu lankėsi Kauno Žalgirio arenoje vykusiame SWITH renginyje. Mokinius intrigavo nekasdieniški pranešimai elektroninių įgūdžių, kūrybinių industrijų skaitmenizacijos, kibernetinio saugumo, finansinių paslaugų ir medicinos technologijų temos.

Renginio programą sudarė: profesionalų ir jaunimo programos, mokytojų ir švietimo atstovų programa, Cool&Crazy technologijų erdvė, hakatonas ir naujoji programos dalis – mokslo mugė.

Logopedė Ingrida DanielienėAtnaujinta: 2018/03/12

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė