Birželio 14 – Gedulo ir vilties diena. Prieš 77 metus šią dieną prasidėjo trėmimas į Sibirą. Tremiami buvo mokytojai, ūkininkai, politikai, visuomenės veikėjai ir taip naikinama Lietuvos krašto šviesuomenė. 6P klasės mokiniai šios dienos išvakarėse aplankė Tremtinių namus ir gyvai prisilietė prie šios istorijos….

Vaikai iš pirmų lūpų daug sužinojo apie tremtinių gyvenimą, lankytų žmonių asmenines istorijas. Šeštokai su seneliais gėrė arbatą, vaišinosi pyragais, dainavo, kartu žaidė taip mėgiamą Tremtinių namų gyventojų žaidimą – bingo. Kiekvienas vaikas daugiau laiko skyrė vienam iš senelių, padovanojo jam savo paruoštus kūrybinius darbelius su laišku ar palinkėjimu. Tremtinių namų koplytėlė prisipildė pagarbos, tautiškumo, meilės vyresniam žmogui ir savo kraštui, kai visi kartu užgiedojome Tautišką giesmę.

Šių namų gyventojai jau vėl laukia susitikimo su vaikais…

 

6p klasės auklėtoja Donata VaičiulienėAtnaujinta: 2018/06/15

Jums taip pat patiks

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena
Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą