Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija, bendradarbiaudama  su Valdovų rūmų skautais, birželio mėnesį planuoja pakviesti  5-8 klasių moksleivius į praktinę – mokomąją  gamtos mokslų ir STEAM stovyklą Čepkelių rezervate.

I stovyklos grupė, sudaryta iš 5-6 klasių mokių komandos, į stovyklą vyks birželio 2-5 d.

II stovyklos grupė, sudaryta iš 7-8 klasių mokinių, stovyklaus birželio  9-12 d.

Stovykla vyks Dzūkijos nacionalinio parko “Gamtos mokykloje” (Miškininkų g. 62., Marcinkonių km., Varėnos raj.)

Stovyklos kaina mokiniui 115 eur.

Stovyklos kainą sudaro:

• 4 dienų programa Marcinkonyse
  • 10 mokomųjų edukacijų su reikalingomis priemonėmis
  • 3 nakvynės kambariuose su patogumais
  • Maitinimas 4 kartu per dieną
  • Sveiki užkandžiai ir vaišės prie vakarinių laužų
  • Mokinių draudimas

Progimnazijos dovana stovyklautojams –  visos dienos edukacija aukštapelkėje  + Traukinio bilietai į/iš Marcinkonis.

Registracija į stovyklą vyks iki gegužės 3 dienos 15 val. el. paštustovykla@basanaviciausprogimnazija.lt

Vietų skaičius ribotas!

Detalesnę informaciją apie stovyklą, jos programą, taisykles, reikiamų daiktų sąrašą pateiksime  užsiregistravusiems dalyviams.

Stovyklą organizuoja ir teikia detalesnę informaciją:

Biologijos mokytoja  Jūratė Petniūnienė +370 686 27 438

Fizikos mokytoja Daina Aleksandravičiūtė  +370 646 12 280

Pastaba. Sąlygos gali kisti dėl pandemijos situacijos. Stovykla gali būti organizuojama Vilniaus Botanikos sode (stovyklos išlaidos būtų perskaičiuojamos).

Atnaujinta: 2021/03/23