sunny-yellow-tulips-bouquet-yellowtulipsMokyklinės biologijos olimpiados atstovai dalyvavo Lietuvos edukologijos universiteto organizuotoje Gamtos mokslų olimpiadoje. Geriausiai iš visų Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos dalyvių pasirodė 7c klasės mokinė Vakarė Kuklytė, surinkusi 63 taškus (pirmosios vietos laimėtojas surinko 80,5) ir iš 40 dalyvių patekusi į 23-ąją vietą. 19-tas iš 33 buvo mūsų progimnazijos penktokas Tomas Paznėkas. Džiaugiamės šių ir kitų dalyvių pasiekimais ir linkime kitais metais dar geresnių rezultatų!

 

Biologijos mokytoja Vilma Gudynienė


Atnaujinta: 2016/05/19

Jums taip pat patiks

Kaziuko mugė
Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai