sunny-yellow-tulips-bouquet-yellowtulipsMokyklinės biologijos olimpiados atstovai dalyvavo Lietuvos edukologijos universiteto organizuotoje Gamtos mokslų olimpiadoje. Geriausiai iš visų Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos dalyvių pasirodė 7c klasės mokinė Vakarė Kuklytė, surinkusi 63 taškus (pirmosios vietos laimėtojas surinko 80,5) ir iš 40 dalyvių patekusi į 23-ąją vietą. 19-tas iš 33 buvo mūsų progimnazijos penktokas Tomas Paznėkas. Džiaugiamės šių ir kitų dalyvių pasiekimais ir linkime kitais metais dar geresnių rezultatų!

 

Biologijos mokytoja Vilma Gudynienė


Atnaujinta: 2016/05/19

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!