2017 m. balandžio 28 d. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje vyko pradinukų gamtamokslinė konferencija „Stebiu, bandau, sužinau!“. Tai puiki galimybė kiekvienam tapti mokslininku! Vaikai pristatė savo tiriamuosius darbus, stebėjimus, eksperimentus. Liesdamas ir jausdamas vaikas informaciją įsisavinai daug efektyviau, juk patyrimus ir patys prisimename visą gyvenimą. Mokydamiesi tokioje aplinkoje sėkmę patirs skirtingų gebėjimų vaikai. Taip pat svarbu   suprasti esminius pažinimo ir edukacijos skirtumus:„Pažinimas pats savaime tėra viena iš edukacinio proceso dalių. Jis, visų pirma, turėtų būti nukreiptas į vaiką“.

Po konferencijos mokiniai buvo kviečiami į laboratoriją, kur turėjo galimybę stebėti eksperimentus su ugnimi, vandeniu. Visi kartu bandėme nustatyti medžiagų ir tirpalų rūgštingumą.

 

Mokytojos Ingrida Mereckaitė ir Aldona Barišauskienė

 

Akimirkos:Atnaujinta: 2017/04/28

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”