mano pasaulis

Kovo 21 dieną 6A klasės mokinys Aleksandras Melnik dalyvavo Spindulio pagrindinės mokyklos mokytojų organizuotame gabiųjų mokinių konkurse „Mano pasaulis”. Paskaityti apie konkursą ir pamatyti renginio akimirkas galite ČIA.

Aleksandras pasirodė gerai – surinko 61 tašką iš 68 galimų ir nusileido Ąžuolyno progimnazijos šeštokei Nerijai Labanauskaitei. Guodėmės šūkiu „Svarbu ne laimėti, o dalyvauti”. Daug sužinojom, su daug naujų žmonių susipažinom ir svarbiausia – smagiai laiką praleidom.

Matematikos mokytoja

Jolita Verseckaitė


Atnaujinta: 2014/03/24

Jums taip pat patiks

BE PATYČIŲ!
BE PATYČIŲ!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“