rodykle6

Jau antrus metus  iš eilės „Spindulio“ mokykloje vyksta Vilniaus miesto 5 – 6  klasių  gabiųjų mokinių konkursas „Mano pasaulis“. Šiemet dalyviai išmoningai atskleidė, ką jie veikia tuomet, kai baigiasi pamokos, kuo domisi ir kam skiria savo laisvalaikį.  Į konkursą susirinko mokiniai iš 16 Vilniaus miesto mokyklų. Ten dalyvavo ir mūsų progimnazijos 5a klasės mokinys Radvilas Pelanis su klasės auklėtoja Rita Šatkauskiene. Jam teko nelengvas iššūkis – varžytis ne tik su penktųjų klasių mokiniais, bet ir su šeštokais. Radvilas puikiai susitvarkė su šia užduotimi ir konkurse  užėmė garbingą ketvirtąją vietą.

Dalyviai atsakinėjo į klausimus ir atliko įvairių sričių užduotis: biologijos, pasaulio pažinimo, istorijos ir geografijos, matematikos, lietuvių kalbos ir net politikos. Prireikė ne tik žinių, bet ir loginio mąstymo bei gudrumo. Nebuvo pamirštos ir mokinius atlydėjusios mokytojos, kurios taip pat sprendė logines užduotis, atsakinėjo į klausimus.      

Konkurso dalyvius vertino:

Lina Sergejevienė – leidyklos „Šviesa“ elektroninių produktų skyriaus vadovė.

Viktorija Engelhardt-Bajor – sportinių šokių klubo „Šokių sostinė“ trenerė.

Bronislava Gudauskienė – „Spindulio“ mokyklos lietuvių kalbos vyr. mokytoja.

Džiaugiamės, kad mūsų mokykloje mokosi Radvilas, savo gabumais ir talentais garsinantis progimnazijos vardą.


Atnaujinta: 2015/04/20

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”