Ankstyvą kovo 4 rytą 6-8 klasių mokiniai dalyvavo prancūzų kalbos debatuose „Les Jeux Olympiques 2024“. Mokiniams teko svarbi užduotis – atstovauti pasirinktą pasaulio šalį ir pagrįsti kodėl būtent jų atstovaujamoje šalyje turėtų vykti 2024 m. vasaros olimpinės žaidynės. Dalyviai nenusileido vieni kitiems, o išsakyti argumentai ir nepriekaištinga prancūzų kalba nepaliko abejingų. Po ilgų diskusijų komisija nusprendė, kad 2024 m. vasaros olimpinės žaidynės turėtų vykti Australijoje, kurią atstovavo šeštos klasės mokiniai: Adomas, Fausta ir Emilis. Sveikiname laimėtojus. Taip pat, dėkojame debatų organizatorėms, mūsų nuostabioms stažuotojoms, Clarai ir Gabrielai ir visiems dalyviams už puikų pasirodymą.

  

 

Atnaujinta: 2022/03/14

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena