Ankstyvą kovo 4 rytą 6-8 klasių mokiniai dalyvavo prancūzų kalbos debatuose „Les Jeux Olympiques 2024“. Mokiniams teko svarbi užduotis – atstovauti pasirinktą pasaulio šalį ir pagrįsti kodėl būtent jų atstovaujamoje šalyje turėtų vykti 2024 m. vasaros olimpinės žaidynės. Dalyviai nenusileido vieni kitiems, o išsakyti argumentai ir nepriekaištinga prancūzų kalba nepaliko abejingų. Po ilgų diskusijų komisija nusprendė, kad 2024 m. vasaros olimpinės žaidynės turėtų vykti Australijoje, kurią atstovavo šeštos klasės mokiniai: Adomas, Fausta ir Emilis. Sveikiname laimėtojus. Taip pat, dėkojame debatų organizatorėms, mūsų nuostabioms stažuotojoms, Clarai ir Gabrielai ir visiems dalyviams už puikų pasirodymą.

  

 

Atnaujinta: 2022/03/14

Jums taip pat patiks

Naujai priimti mokytis mokiniai
Naujai priimti mokytis mokiniai
Progimnazijos komandos vizitas Europos Parlamente
Akcija „Draugiška uniforma“
Akcija „Draugiška uniforma“