2017 m. kovo mėnesį mūsų progimnazijoje vyko daug veiklų bei renginių, skirtų Frankofonijos mėnesiui paminėti. 2–4 klasių mokiniai piešė frankofoniškų šalių vaizdus, dalyvavo kaligrafijos konkurse. 5–8 klasių mokiniai daug išmonės ir kūrybiškumo parodė kurdami prancūziškus komiksus tema „Vilniaus angelai“, kūrė nuotaikingus ir rimtus video filmus-interviu. Ir mažiausi, ir didžiausi progimnazijos mokiniai dalyvavo „gardžiose“ prancūzų kalbos pamokose, kurių tema – „Prancūziški pusryčiai“. Per šias pamokas vaikai ragavo Prancūzijai būdingų pusryčių patiekalų, aptarinėjo pusryčių meniu, klausėsi prancūziškos muzikos.

Paskutinę kovo dieną mokykloje vyko Frankofonijos mėnesio uždarymo renginiai. Jų metu mokiniai dainavo, deklamavo, atsakinėjo į klausimus apie Frankofonijos organizaciją. Mokyklos teatro prancūzų kalba artistai vaidino Šarlio Pero pasaką „Nykštukas“. O svarbiausia – saldžiomis dovanomis buvo apdovanoti visi renginių nugalėtojai: prancūziško interviu kūrėjai, gražiausių piešinių ir dailiausios rašysenos autoriai, geriausių komiksų kūrėjai.

Nuoširdų prancūzišką merci tariame visiems moksleiviams, mokytojams, administracijai, tėveliams, kurie kartu kūrė šią prancūzų kalbos šventę.

Prancūzų kalbos mokytojos

Akimirkos: