frankofonijaiKovo 20-ąją visas pasaulis švenčia frankofonijos dieną. Būtent šią dieną buvo įkurta Tarptautinė frankofonijos organizacija. Tai puiki galimybė čia ir kitose šalyse gyvenantiems frankofonams susitikti  renginiuose,  skirtuose prancūzų  kalbai, kuri  visame pasaulyje vienija  200  milijonų  ja kalbančių  žmonių  ir  dar  890 milijonų  žmonių  iš  77 Tarptautinei frankofonijos  organizacijai priklausančių šalių – narių. Kaip  ir  kiekvienais metais,  šią  datą minime ir  mes –  prancūzų kalbos besimokantys mokiniai ir jų mokytojai. Mokykloje šiai progai skiriame daug renginių (žr. lietuvišką  ir prancūzišką programas). Kviečiame prisijungti visus,kurie moka, mokėjo, bet pamiršo ar visai nemoka, bet nuo rytojaus pradės  mokytis  šios  nuostabios  kalbos.  Laukiame  Jūsų  visuose renginiuose.

Atnaujinta: 2014/03/17