Vilniaus Jono Basanavičiaus  progimnazija apdovanota Europos Kokybės ženkleliu už puikią Erasmus+ ir eTwinning projekto „Born to Read” veiklą. Tai reiškia, kad progimnazijos komanda ir mokyklos veikla buvo pripažinta aukščiausiame europiniame lygmenyje.

Projektas truko trejus metus, o jo dalyviai – Bulgarijos, Italijos, Ispanijos, Latvijos, Lietuvos ir Vengrijos mokyklų mokiniai ir mokytojai lavino skaitymo įgūdžius, kūrė komiksus ir interaktyvius tekstus, skaitė knygas ir dalinosi žiniomis, mokėsi bendradarbiauti ir pažinti kitas kultūras lankydamiesi vieni pas kitus. Progimnazijos mokinius atstovavo 8 c klasės meksleiviai, kurie bendradarbiavimą su šalių partnerių mokiniais pradėjo būdami dar penktokai.

Sveikiname visą „Born to read“ projekto komandą!

Erasmus+ KA2 Strategic  partnership project „BORN TO READ“ No. 2017-1-LV01-KA219-035462Atnaujinta: 2021/04/16

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines