Vilniaus Jono Basanavičiaus  progimnazija apdovanota Europos Kokybės ženkleliu už puikią Erasmus+ ir eTwinning projekto „Born to Read” veiklą. Tai reiškia, kad progimnazijos komanda ir mokyklos veikla buvo pripažinta aukščiausiame europiniame lygmenyje.

Projektas truko trejus metus, o jo dalyviai – Bulgarijos, Italijos, Ispanijos, Latvijos, Lietuvos ir Vengrijos mokyklų mokiniai ir mokytojai lavino skaitymo įgūdžius, kūrė komiksus ir interaktyvius tekstus, skaitė knygas ir dalinosi žiniomis, mokėsi bendradarbiauti ir pažinti kitas kultūras lankydamiesi vieni pas kitus. Progimnazijos mokinius atstovavo 8 c klasės meksleiviai, kurie bendradarbiavimą su šalių partnerių mokiniais pradėjo būdami dar penktokai.

Sveikiname visą „Born to read“ projekto komandą!

Erasmus+ KA2 Strategic  partnership project „BORN TO READ“ No. 2017-1-LV01-KA219-035462Atnaujinta: 2021/04/16

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena