unnamed4-2Rugsėjo 26 dieną 8a, 7c, 6a klasių mokiniai su savo prancūzų kalbos mokytojomis dalyvavo  Europos kalbų šventėje, kuri vyko Vilniaus mokytojų namuose. Aštuntokai  prancūzų kalbos pamokoje išmoko naują nuotaikingą prancūzišką dainą, atliko kūrybinį darbą. Kroatų kalbos pamokoje išmoko keletą šios kalbos žodžių. Šeštokai ir septintokai mokėsi estų kalbos, žiūrėjo  animacinį filmą.

Mokytojų namų kiemelyje vyko Europos kalbų mugė. Mokiniai dalyvavo įvairiuose konkursuose, atsakinėjo į viktorinos klausimus, stebėjo koncertą.

 

Prancūzų kalbos mokytojos

J. Simaitytė,  E. Dailydienė, V. Karnišauskaitė, D. Stankaitienė


Atnaujinta: 2014/10/09

Jums taip pat patiks

Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines
Progimnazijos prancūzų kalbos mokytojos atstovavo Lietuvai Europos Tarybos šiuolaikinių kalbų centro renginyje.
Rudens šypsenos