unnamed4-2Rugsėjo 26 dieną 8a, 7c, 6a klasių mokiniai su savo prancūzų kalbos mokytojomis dalyvavo  Europos kalbų šventėje, kuri vyko Vilniaus mokytojų namuose. Aštuntokai  prancūzų kalbos pamokoje išmoko naują nuotaikingą prancūzišką dainą, atliko kūrybinį darbą. Kroatų kalbos pamokoje išmoko keletą šios kalbos žodžių. Šeštokai ir septintokai mokėsi estų kalbos, žiūrėjo  animacinį filmą.

Mokytojų namų kiemelyje vyko Europos kalbų mugė. Mokiniai dalyvavo įvairiuose konkursuose, atsakinėjo į viktorinos klausimus, stebėjo koncertą.

 

Prancūzų kalbos mokytojos

J. Simaitytė,  E. Dailydienė, V. Karnišauskaitė, D. Stankaitienė

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas