EKD12016 m. rugsėjo 26 d., Europos kalbų dienos proga mažieji internetinio laikraščio „The Voice“  reporteriai kartu su anglų kalbos mokytojomis surengė jungtines-šventines pamokas.

Šiai gražiai šventei paminėti skirtos prezentacijos bei  viktorinos paliko daugybę teigiamų emocijų. Dalyviai išmoko naujų frazių, sužinojo įdomių faktų apie šalis, taip pat laimėjo prizus. Dėkojame visiems dalyvavusiems :)

P. S. Kviečiame visus norinčius dalyvauti rašinio konkurse ir siųsti Comparison and Contrast (Lyginamasis: panašumų ir skirtumų rašinys) ​tema „Similarities and differences of European (and not only) countries“. Konkurso pradžia spalio 3 d. Visi dalyviai varžysis keliose kategorijose, nugalėtojus rinks komisija bei nepriklausomi, internetu balsuojantys asmenys.

Skelbimas anglų kalba: http://thevoice.space/2016/09/attention/. Rašinius, kurie jau pateikti konkursui, rasite čia: http://thevoice.space/category/essay-contestants-groups-6th-graders-and-8th-graders-vilnius-basanavicius-pre-gymnasium/.

 

Parengė anglų kalbos mokytojos

Europos kalbų diena Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje:

1      2
3    5
6    7


Atnaujinta: 2016/09/27

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė