gyvatele

Mūsų mokykla dalyvauja žaidime “Eismo gyvatėlė”. Tai yra pradinukams  skirta smagi ir efektyvi kampanija, skatinanti vaikus keliauti darniai: eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiu, vykti automobiliu keliese ar naudotis visuomeniniu transportu.

Tad paskatinkite savo vaikus į mokyklą keliauti darniai. Leiskite jiems eiti pėsčiomis, palydėkite važiuojančius dviračiais, pasiūlykite kaimynystėje gyvenantiems vaikams važiuoti kartu į mokyklą vienu automobiliu arba naudokitės visuomeniniu transportu. Leiskite vaikams įgyti skirtingų keliavimo būdų patirtį. Tuo pačiu Jūs turėsite galimybę pagerinti savo fizinę formą bei sutaupyti pinigų!

Mes žaisime šį žaidimą nuo 2015-09-14 iki 2015-09-25

 Kodėl verta dalyvauti?

  • Jūsų vaikas žais šį žaidimą kartu su mokyklos draugais.
  • Jūsų vaikas keliaus į mokyklą sveiku būdu.
  • Jūsų vaikas išmoks į mokyklą keliauti saugiai ir darniai.
  • Jūsų vaikas įgis didesnį savarankiškumą.
  • Prie mokyklos sumažės transporto spūstys.
  • Jūs prisidėsite prie sveikesnės mokyklos aplinkos.
  • Jums ir jūsų vaikui bus smagu žaisti šį žaidimą !

Kaip tai vyksta?

Per kelias kampanijos savaites į mokyklą keliaudamas darniu būdu kiekvienas moksleivis gaus specialų lipduką. Darniu keliavimu laikomas ėjimas pėsčiomis, važiavimas dviračiu, visuomeniniu transportu ar atvykimas į mokyklą keliese viena mašina. Visi lipdukai klijuojami ant didelio plakato, kuris kabo mūsų mokykloje. Iškelti mokyklos tikslai bus pasiekti tada, kai plakatas bus visiškai užpildytas lipdukais. Jei pasieksime mokyklos iškeltą tikslą, mokiniai bus apdovanoti.

Padėkite mums pasiekti tikslą! Mūsų mokyklos tikslas – 20 % daugiau darnių kelionių.

Pradinių klasių mokytoja Silva Šegždienė

image2


Atnaujinta: 2015/09/18

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama