etwinning

Mokyklos mokiniai ir mokytojai kartu su Emile muzikos dalyko 4-8 klasių mokiniais dalyvavo integruotame tarptautiniame Etwinning projekte „Notre sapin de Noel“ („Mūsų mokyklos Kalėdų eglė“). Šio projekto partneriai – Graikijos Xanthi miesto pradinė mokykla ir Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija. Visą gruodžio mėnesį abi mokyklos dalinosi gerąja patirtimi, susirašinėjo, siuntė mokinių pagamintus atvirukus ir žaislus Kalėdų eglių papuošimui. Emile muzikos 4-8 klasių mokiniai išmoko dainuoti pasirinktas kalėdines dainas prancūzų kalba, kurios buvo įrašytos ir pateiktos  baigiamajame projekto pristatyme.

Projekto darbo grupė: Eleana Dmitrou (Graikija), Jelena Skupienė, Irena Karpavičienė, Kristina Pranskūnienė, Gintaras Sereika, Aušra Jurgaitienė, Audronė Antanaitienė, Gražina Chmilkevičienė (Lietuva)

Projekto „Notre sapin de Noel“ akimirkas galima peržiūrėti prisijungus: https://www.youtube.com/watch?v=zQ-OW8qsB-A


Atnaujinta: 2015/01/06

Jums taip pat patiks

Kaziuko mugė
Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai