etwinning

Mokyklos mokiniai ir mokytojai kartu su Emile muzikos dalyko 4-8 klasių mokiniais dalyvavo integruotame tarptautiniame Etwinning projekte „Notre sapin de Noel“ („Mūsų mokyklos Kalėdų eglė“). Šio projekto partneriai – Graikijos Xanthi miesto pradinė mokykla ir Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija. Visą gruodžio mėnesį abi mokyklos dalinosi gerąja patirtimi, susirašinėjo, siuntė mokinių pagamintus atvirukus ir žaislus Kalėdų eglių papuošimui. Emile muzikos 4-8 klasių mokiniai išmoko dainuoti pasirinktas kalėdines dainas prancūzų kalba, kurios buvo įrašytos ir pateiktos  baigiamajame projekto pristatyme.

Projekto darbo grupė: Eleana Dmitrou (Graikija), Jelena Skupienė, Irena Karpavičienė, Kristina Pranskūnienė, Gintaras Sereika, Aušra Jurgaitienė, Audronė Antanaitienė, Gražina Chmilkevičienė (Lietuva)

Projekto „Notre sapin de Noel“ akimirkas galima peržiūrėti prisijungus: https://www.youtube.com/watch?v=zQ-OW8qsB-A


Atnaujinta: 2015/01/06

Jums taip pat patiks

Akcija „Draugiška uniforma“
Akcija „Draugiška uniforma“
Menų grupės projektas „Paukščių sugrįžtuvės“
Metų klasė