Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos Etnokultūros būrelio nariai vyko į Pirmojo pėstininkų pulko Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Gedimino ir Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Gedimino štabo bataliono muziejų Visoriuose.

Vaikai apžiūrėjo kuriamo muziejaus ekspozicijas, susidomėję išklausė pasakojimo apie įvairiapusį kareivių gyvenimą. Supratome, kad tik mylint Lietuvą, nebaisūs jokie sunkumai bei išbandymai.

Etnokultūros būrelio vadovė M. Mašanauskienė

Kelios nuotraukos iš šio muziejaus, kuris tikisi ateityje turėti daug daugiau ir įvairesnių eksponatų:

Atnaujinta: 2017/01/30

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena