IMG_29212015 m. rugsėjo mėnesį mūsų mokykla pradėjo vykdyti tarptautinį ERASMUS+ projektą. Jo tema – ,,Tarpvalstybinis keitimasis gerąja CLIL praktika tarp Europos švietimų institucijų” (CLIL – integruotas dalyko ir kalbos mokymas).

Spalio 14-15 d. mūsų progimnazijoje lankėsi šio projekto partnerinių institucijų atstovai: iš Daugpilio (Latvijos) švietimo skyriaus, dėstytojai iš dviejų Slovakijos universitetų, mokytojai iš Švedijos gimnazijos. Svečiai stebėjo mūsų mokyklos mokytojų vedamas pamokas, diskutavo apie galimybę įdiegti ir taikyti CLIL metodą mūsų progimnazijoje.

IMG_2946 IMG_2947 IMG_2934 IMG_2937

Jie tai pat turėjo galimybę pamatyti gražiausias Vilniaus vietas bei susipažinti su lietuviškos nacionalinės virtuvės subtilybėmis kepdami dzūkišką bandą. Svečiai mūsų mieste jautėsi labai jaukiai ir liko sužavėti lietuvių svetingumu.

IMG_2827 IMG_2814 IMG_2789 IMG_2985

Asta Šalkauskaitė