Erasmus+

Anglų kalbos mokytojai dalyvauja tarptautiniame projekte Erasmus+.  Seminare, kuris vyko 2014 m. rugsėjo 10 -13 d. Rygoje dalyvavo mūsų mokyklos anglų kalbos mokytoja Asta Pleckevičienė. Seminaro tema – “Tarpdalykinis mokymas(-is) besimokančiųjų kūrybiškumo ir verslumo gebėjimams ugdyti” (angl. Interdisciplinary approach in teaching and learning to promote learners creativity and entrepreneurship skills). Seminaro kalba – anglų kalba.

Dalyvius Lietuvos Švietimo mainų ir paramos fondas atrinko atsižvelgiant į pateiktą informaciją apie planuojamą vykdyti Erasmus+ programos (1 pagrindinio veiksmo Mobilumo mokymosi tikslais ir/ar 2 pagrindinio veiksmo  Strateginės partnerystės projektų) veiklą, poreikį organizacijai bei dalyvio motyvaciją ir jo atitikimą keliamus reikalavimus.

Buvo atrinkti 4 dalyviai (2 iš mokyklinio ugdymo ir 2 iš profesinio mokymo sektorių), kurie atstovavo Lietuvai Erasmus+ programos kontaktiniame seminare Latvijoje, Rygos mieste.

Taip pat atvyko mokytojai iš įvairių šalių: Vokietijos, Airijos, Estijos, Norvegijos, Slovėnijos, Belgijos, Islandijos, Nyderlandų, Ispanijos, Švedijos ir Latvijos.

Seminaras buvo labai naudingas mokyklai, nes užmegzti kontaktai būsimiems mokyklos tarptautiniams projektams.


Atnaujinta: 2014/09/23

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė