IMG_4519Šių metų spalio 23 d. (penktadienį) mūsų progimnazijoje buvo organizuojama edukacinių išvykų diena. 7A ir 6A klasių mokinių neišgąsdino blogas oras ir mokiniai žingsniavo į ekskursiją po Užupio mikrorajoną.  Pakeliui aplankė Vilniaus arkikatedrą baziliką, Gedimino pilies kalną, Vilnelę ir Šv. Onos bažnyčią. Mokiniai dar kartą įrodė, jog turi daug istorinių žinių apie miesto, kuriame gyvena, praeitį.

 

 

IMG_4512 IMG_4510

6A klasės auklėtoja Rita Šatkauskienė

7A klasės auklėtoja Kristina Šimoniūtytė – Šibailienė


Atnaujinta: 2015/10/29

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”