dscf7911Sausio 13-ajai paminėti 7a klasės mokiniai su auklėtoja Zita Didikiene ir lydinčiomis mokytojomis Irena Stalnioniene bei Gražina Chmilkevičiene lankėsi Lietuvos radijo ir televizijos muziejuje, kuriame susipažino su radijo ir  televizijos istorija bei išgirdo pasakojimų apie tragiškus Sausio    13-osios įvykius.

Vėliau mokiniai apsilankė Lietuvos radijo ir televizijos įrašų studijose. Radijo skyriaus saugykloje sukaupta įvairiausių magnetofono įrašų, mokiniams buvo papasakota, kaip saugomi seni įrašai ir kokiu būdu jie perrašomi į skaitmenines laikmenas.  Taip pat mokiniai lankėsi radijo transliavimo studijoje, nuo 1990 m. radijo programos transliuojamos visą parą.

Televizijos skyriaus operacinėse studijose mokiniai galėjo stebėti, kaip filmuojamos ir transliuojamos laidos: vienoje studijoje buvo filmuojamas žaidimas „Taip ir Ne“, kitoje mokiniai galėjo stebėti tiesioginės laidos „Laba diena, Lietuva“ transliaciją. Taip pat vaikai lankėsi mažojoje studijoje, kur iš kvapo suprato, kad nesenai baigėsi „Gustavo enciklopedijos“ laidos filmavimas.Atnaujinta: 2014/02/28

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”