dsc_0151

Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, 6B klasės mokiniai lankėsi Signatarų namuose. Mokiniai pagilino savo žinias apie lietuvių tautinį judėjimą XIX a. pab. – XX a. pr., daugiau sužinojo apie Lietuvių draugijos veiklą, 1917 m. rugsėjo 18–22  d. Lietuvių konferencijos nutarimus. Apžiūrinėdami J. Basanavičiaus memorialinę ekspoziciją, ne tik patys galėjo pasidalinti žiniomis apie šio lietuvių tautos patriarcho gyvenimą, bet ir išgirdo naujų įdomių faktų. Bene smalsiausia buvo pamatyti kambarį, kuriame pasirašytas Lietuvos Nepriklausomybės Aktas bei savo akimis išvysti Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios Nepriklausomybės Aktų signatarų parašus.

Istorijos mokytoja R. Tervydienė


Atnaujinta: 2014/02/10

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama