Edukacinių išvykų diena – puiki galimybė mokiniams susipažinti su profesijomis. Šių metų spalio 26 dieną 8C klasės mokiniai kartu su auklėtojomis buvo nuvykę į Delfi redakciją. Ekskursiją vedę Delfi vyriausioji redaktorė Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė.

Aštuntokai susipažino su žurnalisto darbu, pamatė internetinio portalo darbo subtilybes. Mokiniams iškilo klausimas, per kiek laiko parašomi straipsniai. Vyriausioji redaktorė paaiškino, kad vieną straipsnį-žinutę galima parašyti per dvi minutes, kitą parašyti užtrunka dvi dienas, o analitinius straipsnius – netgi du mėnesius.

Mokiniams buvo naudinga sužinoti, kur gimsta straipsniai, kiek laiko sugaišta žurnalistai juos rašydami. Galbūt atsiras aštuntokų, kurie norės tapti žurnalistais.

8C klasės auklėtoja Jolita Verseckaitė

8C klasės auklėtojos pavaduotoja Kristina Šimoniūtytė-Šibailienė

Atnaujinta: 2018/10/29

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”