Edukacinių išvykų diena – puiki galimybė mokiniams susipažinti su profesijomis. Šių metų spalio 26 dieną 8C klasės mokiniai kartu su auklėtojomis buvo nuvykę į Delfi redakciją. Ekskursiją vedę Delfi vyriausioji redaktorė Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė.

Aštuntokai susipažino su žurnalisto darbu, pamatė internetinio portalo darbo subtilybes. Mokiniams iškilo klausimas, per kiek laiko parašomi straipsniai. Vyriausioji redaktorė paaiškino, kad vieną straipsnį-žinutę galima parašyti per dvi minutes, kitą parašyti užtrunka dvi dienas, o analitinius straipsnius – netgi du mėnesius.

Mokiniams buvo naudinga sužinoti, kur gimsta straipsniai, kiek laiko sugaišta žurnalistai juos rašydami. Galbūt atsiras aštuntokų, kurie norės tapti žurnalistais.

8C klasės auklėtoja Jolita Verseckaitė

8C klasės auklėtojos pavaduotoja Kristina Šimoniūtytė-Šibailienė

Atnaujinta: 2018/10/29

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”