Ekovaržytuvės

Kovo 20 d. visas pasaulis švenčia Pasaulinę Žemės dieną. Tądien diena susilygina su naktimi. Mūsų mokykloje ši šventė taip pat buvo minima – vyko tarpmokyklinės „Ekovaržytuvės“. Mūsų progimnazijos mokiniai susirungė su Vilniaus Antano Vienuolio pagrindinės, Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos, Vilniaus Naujamiesčio vidurinės, Interniational Meridian School ir Vilniaus Naujininkų mokyklomis. Komandos parodė savo ekologinį išprusimą.

Nugalėtojais tapo Vilniaus Antano Vienuolio pagrindinė mokykla, nepalikę konkurentams jokių vilčių. Visi dalyviai gavo dovanų ir padėkos raštus. Už dovanas dėkojame DNB bankui, leidyklai „Šviesa“ ir „Gamtos tyrimų centro Geografijos institutui“.

Dėkojame dalyvavusiems ir sveikiname laimėtojus!

Organizatoriai

Atnaujinta: 2014/03/24

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas
Konferencija “Vandens galia…”