IMG_2017Lapkričio 10 d. 4b klasės mokiniai vyko į Vilniaus katedrą. Edukacinė pamoka prasidėjo Bažnytinio paveldo muziejuje. Nors Vilniaus katedra degė gaisruose, ją niokojo karai, plėšė grobikai, bet vis tik buvo surastas jos lobynas, dabar esantis muziejuje. Mokiniai sužinojo Vilniaus katedros lobyno paslaptis, turėjo galimybę pamatyti, apžiūrėti ir paliesti.

 

Mokiniai atliko praktinę užduotį – kūrė paslėpto lobio žemėlapį, sendino popierių, skambino varpais.

IMG_2030 IMG_2023 IMG_2034 IMG_2009

Nusileidę į Vilniaus katedros požemius, mokiniai išvydo kriptas, seniausią Lietuvoje freską. Vaikai pamatė, kaip nuo seniausių laikų keitėsi katedros pastatas. Turėjo galimybę perskaityti Barboros Radvilaitės rašytą laišką kunigaikščiui Žygimantui Augustui.

IMG_2044 IMG_2043

Ši pamoka buvo labai įdomi, mokiniai daug sužinojo ir pamatė. Grįžę į mokyklą patirtus įspūdžius pasakojo kitų klasių mokiniams ir savo tėveliams.

4b klasės mokytoja Aldona Barišauskienė


Atnaujinta: 2015/11/25

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”