IMG_2303 4b klasės mokiniams balandžio 14 d.  Pasaulio pažinimo pamoka vyko Saugomų teritorijų nacionalinio lankymo centre.

Mokiniai sužinojo, kas didžiausią gyvenimo dalį pramiega, ką vadina geležine varle, koks augalas užkandžiauja vabzdžiais. Keliaudami 41 stotelę turinčiu ratu susipažino su nacionaliniais ir regioniniais parkais. Galėjo paliesti ir „prakalbinti“ daiktus. Atrado 10 stebuklingų spintų, kuriose gyvena daug gamtos ir išminties. Pamatė pievų augalėlius, pavirtusius jaukia žolynų siena.

Ketvirtokai daug sužinojo, pamatė ir išbandė. Įgytas žinias galės panaudoti praktinėje veikloje.

 

Parengė Aldona Barišauskienė

Keletas pamokos akimirkų:

IMG_2283  IMG_2286

IMG_2288  IMG_2289

IMG_2290  IMG_2293

IMG_2294  IMG_2305

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas