2017 m. vasario 28 d. progimnazijos roko grupei Rock ID įsimins ilgam. Tądien jie dalyvavo E. Pliaterytės progimnazijoje vykusiame Vilniaus miesto 5–8 klasių lietuviškos patriotinės dainos konkurse „Dainuoju Lietuvai 2017“. Renginyje dalyvavo 18 grupių. Džiaugiamės ir sveikiname puikiai pasirodžiusią mūsų progimnazijos roko grupę Rock ID! Grupės vokalistas Nojus Žebrauskas gavo nominaciją – jis pripažintas geriausiu solistu. Konkurso organizatoriams pavyko į renginį pasikviesti autoritetingą komisiją. Jaunuosius atlikėjus vertino profesionalūs Lietuvos muzikos pasaulio atstovai Vaidas ir Donatas Baumilos, kiti žinomi muzikantai bei švietimo atstovai. Džiaugiamės, kad Lietuvoje vyksta tokie konkursai, suteikiantys jauniems atlikėjams progą atsiskleisti bei parodyti, ko jie yra verti.

Muzikos mokytojas V. Vošterys


Atnaujinta: 2017/03/02

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė