2017 m. balandžio 5 d. mūsų progimnazijos roko grupė Rock ID dalyvavo trečiajame vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų meninės raiškos konkurse – festivalyje „Muzikos talentų lyga 2017”. Šiemet šis renginys buvo itin spalvingas: skambėjo jaunųjų talentų balsai, žiūrovų akį džiugino ir šokių konkurso dalyviai. Festivalio rengėjai džiaugėsi sulaukę dėmesio iš įvairių užsienio šalių. Atlikėjų pasirodymus vertino komisija iš Latvijos, Estijos, Italijos, Vokietijos, Lenkijos, Armėnijos, Ukrainos, Baltarusijos ir net Izraelio.

Rock ID konkurse atliko dainą „Tame lange“ ir grupių nominacijoje užėmė trečiąją vietą. Sveikiname jaunuosius mūsų progimnazijos talentus! Džiaugiamės turėję galimybę pasirodyti tokiame kokybiškame konkurse, kuriame jaunieji atlikėjai gali atsiskleisti bei parodyti, ko yra verti.

Muzikos mokytojas V. Vošterys

Akimirkos: