Sportas – tai judėjimas, jis mus gelbsti nuo streso, kuris yra nuolatinis skubančio mokinio palydovas. Dauguma mokinių galvoja, kad sportuoti yra sunku, galbūt – netgi nuobodu. Bet iš tiesų vaikams pritrūksta noro ir motyvacijos. Jeigu jie pagalvotų, kiek sportas turi pliusų, tikrai pradėtų daugiau judėti. Kas nenorėtų turėti sveikesnės širdies, kaulų, raumenų ar atrodyti patraukliau.

Todėl sportiškų idėjų kupini ir kūno kultūros mokytojų paskatinti, gražią ir saulėtą gegužės 29 dieną susirinkome Vingio parke, kuriame tądien „šeimininkavo“ mūsų progimnazijos 5-8 klasių mokiniai. Jie dalyvavo įvairiose rungtyse, skirtose „Sporto dienai“. Jaunieji sportininkai savo jėgas išbandė įveikdami įvairias rungtis ir jiems skirtas užduotis: varžėsi, kuri klasė bus stipresnė traukdama virvę, jėgas išmėgino žaisdami kvadrato varžybas, bėgdami krosą, dalyvaudami rungtyse, kurios reikalavo vikrumo, ryžto, ištvermės, fizinio pasirengimo bei dėmesingumo. Mokiniams be galo patiko ir tai, jog ir jų mokytojai išmėgino savo fizines jėgas, reakciją ir įgūdžius drauge su savo auklėtiniais dalyvaudami kvadrato varžybose bei kartu traukdami virvę. Tačiau bene labiausiai mokiniai buvo sužavėti „Šlapiojo tinklinio“ rungtimi, kurioje, norėdami išlikti sausi, privalėjo žaibiškai reaguoti į kintančias situacijas bei išmokti bendrauti tarpusavyje.

Nuoširdžiai dėkojame mūsų progimnazijos kūno kultūros mokytojams Daliai Matusevičienei, Andriui Kuliešiui, kurie koordinavo visą „Sporto dienos“ eigą, taip pat dėkojame klasių vadovams, kurie drauge su savo auklėtiniais varžėsi įvairiose rungtyse, juos entuziastingai palaikė, „sirgo“ už juos. Ačiū tariame savo vaikus atlydėjusiems tėvams bei visai šauniai ir sportiškai progimnazijos bendruomenei, surengusiai neeilinę ir labai aktyvią sportinio bei fizinio ugdymo dieną.

 

Lietuvių kalbos mokytojas Laurynas Giedra 

 

Akimirkos:Atnaujinta: 2018/03/12

Jums taip pat patiks

Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą
Informacija būsimų penktokų tėvams
Informacija būsimų penktokų tėvams
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena