images (1)

Raštingumas – durys į pasaulį. Kultūringas žmogus – raštingas žmogus. Raštingumas – kiekvieno žmogaus vizitinė kortelė. Juk ne veltui lietuvių liaudies patarlė byloja – ką raštas užrašys,  kirvis neištašys. Tuo įsitikinti suskubome ir mes. Balandžio 20 dieną „Ąžuolyno” progimnazijoje vykusiame diktanto konkurse „Auksinė plunksna” susirungė raštingiausi Vilniaus miesto penktokai. Džiaugiamės, kad jame dalyvavo ir mūsų progimnazijos 5A klasės mokiniai Radvilas Pelanis, Akvilė Mykolaitytė ir Ugnė Juknaitė. Konkurso dalyviai ir jų mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais. Sveikiname Radvilą Pelanį, puikiai parašiusį diktantą ir tapusį laureatu.

Lietuvių kalbos mokytoja

Asta Šalkauskaitė


Atnaujinta: 2015/04/20

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”