images (1)

Raštingumas – durys į pasaulį. Kultūringas žmogus – raštingas žmogus. Raštingumas – kiekvieno žmogaus vizitinė kortelė. Juk ne veltui lietuvių liaudies patarlė byloja – ką raštas užrašys,  kirvis neištašys. Tuo įsitikinti suskubome ir mes. Balandžio 20 dieną „Ąžuolyno” progimnazijoje vykusiame diktanto konkurse „Auksinė plunksna” susirungė raštingiausi Vilniaus miesto penktokai. Džiaugiamės, kad jame dalyvavo ir mūsų progimnazijos 5A klasės mokiniai Radvilas Pelanis, Akvilė Mykolaitytė ir Ugnė Juknaitė. Konkurso dalyviai ir jų mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais. Sveikiname Radvilą Pelanį, puikiai parašiusį diktantą ir tapusį laureatu.

Lietuvių kalbos mokytoja

Asta Šalkauskaitė


Atnaujinta: 2015/04/20

Jums taip pat patiks

Šokiai STEPO žingsniu
Šokiai STEPO žingsniu
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”