images (1)

Raštingumas – durys į pasaulį. Kultūringas žmogus – raštingas žmogus. Raštingumas – kiekvieno žmogaus vizitinė kortelė. Juk ne veltui lietuvių liaudies patarlė byloja – ką raštas užrašys,  kirvis neištašys. Tuo įsitikinti suskubome ir mes. Balandžio 20 dieną „Ąžuolyno“ progimnazijoje vykusiame diktanto konkurse „Auksinė plunksna“ susirungė raštingiausi Vilniaus miesto penktokai. Džiaugiamės, kad jame dalyvavo ir mūsų progimnazijos 5A klasės mokiniai Radvilas Pelanis, Akvilė Mykolaitytė ir Ugnė Juknaitė. Konkurso dalyviai ir jų mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais. Sveikiname Radvilą Pelanį, puikiai parašiusį diktantą ir tapusį laureatu.

Lietuvių kalbos mokytoja

Asta Šalkauskaitė

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas