Pagal Vilniaus miesto savivaldybės nutarimą nuo rugsėjo 15 d. pradinių klasių mokiniams vyks popamokinės veiklos nemokamose prailgintose grupėse. Kiek tokių grupių turėsime, priklauso nuo tėvų pageidavimų, išreikštų iki rugsėjo 4 d. pabaigos. Labai prašome tėvelių savo klasių mokytojoms elektroniniu laiškeliu atsiųsti informaciją, ar Jūsų vaikas lankys prailgintą grupę. Po nurodyto termino atsiųsti pageidavimai gali būti neįtraukti į savivaldybės skiriamų prailgintos grupės pedagogų etatų skaičių, todėl mokykla galimai neturės sąlygų papildomai užrašytų vaikų įtraukti į prailgintas grupes. Atkreiptinas tėvelių dėmesys, kad prailgintos grupės mokamų paslaugų nebeliks, todėl papildomų grupių, negavus savivaldybės finansavimo, steigti negalėsime.

Mokiniai per prailgintos grupės veiklą po pamokų I – IV iki 18 val., o V iki 17 val. turės įvairius užsiėmimus klasėse, mokyklos kieme ir kitose erdvėse. Mokiniai galės lankyti mokyklos siūlomus neformaliojo švietimo būrelius, dalyvauti namų darbų klubų veiklose, projektuose, skaitymo valandėlėse, sportuoti lauke, šokti mokykloje ir draugauti su mokyklos draugais ir mokytojais.

Mokykloje, kaip ir kiekvienais metais, taip pat vyks iš išorės ateinančių neformaliojo švietimo mokytojų (ne mokyklos darbuotojų) siūlomos mokamos neformaliojo švietimo veiklos, kurias pagal pageidavimus galima bus rinktis papildomiems mokinių fiziniams ir edukaciniams užsiėmimams.

Apie visas neformaliojo švietimo veiklas, tiek progimnazijos organizuojamas, tiek išorės neformaliojo švietimo specialistų siūlomas, galima bus susipažinti būrelių mugėje, kuri vyks antrąją rugsėjo savaitę. Apie konkrečia datą pranešime.

Dėl valgyklos darbo laiko pratęsimo pranešime atskiru laišku.

Dėl susidariusių išskirtinių situacijų, kai tėvai neturi jokių galimybių vaiką pasiimti po edukacinių išvykų ir pamokų iki rugsėjo 15 d., kol pradės veikti prailgintos grupės, mokykla padės spręsti šią problemą:  veiks viena prailginta grupė J. Vienožinskio dailės mokykloje, kurioje dirbs ir mūsų vaikus prižiūrės progimnazijos mokytojas. Jei būtų tokių pageidavimų, prašome kreiptis į savo klasės mokytoją.

Atnaujinta: 2018/09/02

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”