J.Basanavičiaus progimnazijoje maitinimą organizuoja UAB “Namų dvasia maitinimo projektuose”. Dėl COVID-19 epidemiologinės situacijos, siekiant užtikrinti saugumą maisto užsakymas ir atsiskaitymas bus vykdomas elektroniniu būdu per maitintojo idiegtą el. sistemą, prie kurios kviečiame tėvelius kuo greičiau prisijungti/prisiregistruoti.

Žemiau teikiame nuorodą:

http://genera.namudvasia.lt/register?id=339A8915-2272-4AF2-AC94-53D843C869A8

1. Pirmomis savaitėmis bus tiekiamas bendrasis ir/arba vegetariškas patiekalas (platesnis patiekalų pasirinkimas bus užtikrintas vėliau). Su meniu susipažinsite prisijungę prie maitintojo el. sistemos.

2. Maitinimą vaikams galite užsakyti dienai ir/arba savaitei

3. Kas savaitę automatiškai gausite nuorodas el. paštu, kurio adresą nurodėte registruodamiesi maitintojo el. sistemoje.

4. Iki tos pačios dienos 20:00 val. priimami užsakymai ateinančiai dienai/savaitei.

5. Užsakymą galite atšaukti iki 9:00 val. ryto. Tuo atveju, jūsų pinigai bus panaudoti būsimiems užsakymams.

Užsakymas patvirtinamas, už jį sumokėjus, sistemoje nurodytu būdu.

P.S. Registruojantis el. sistemoje, prašome labai tiksliai nurodyti vaiko klasę bei kitus duomenis.

Jums taip pat patiks

Mokslo metų pradžia Ožkabaliuose ir Paežerių dvare
Su Mokslo ir žinių diena!
Papildyti priimtų 1-8 kl. mokinių sąrašai