Gegužės 5-6 dienomis 7b ir 7s klasės mokinės dalyvavo frankofoniškų spektaklių festivalyje „Premiers Rideaux“. Į šį renginį suvažiavo mokyklos iš įvairių Lietuvos miestų. Mūsų mokyklos mokinėms teko didelis iššūkis – ne tik pasiruošti per rekordiškai trumpą laiką, bet ir pasirodyti didelėje scenoje, tarp scenos profesionalų. Tačiau didelis noras nugalėjo visas abejones ir merginos grįžo su didžiuliu palaikymu, džiaugėsi gausiais plojimais ir apdovanojimais. Už spektaklį „Un monstre à Paris” mergaitės laimėjo scenos įvaizdžio nominaciją – geriausi kostiumai.

Gimnazistai šiame festivalyje varžėsi dėl patekimo į tarptautinį frankofoniško teatro festivalių festivalį, kuriais šiais metais vyks Prancūzijoje. Lietuvai šiais metais atstovaus Kauno LSMU gimnazijos mokinių komanda su spektakliu Raudonkepuraitė ir elektroniniai vilkai”.

Įspūdžiai ir prisiminimai išliks dar ilgai. Jau kelionės namo metu netilo diskusijos ir svajonės apie kitų metų planus. Nors ir pirmos užuolaidos, bet tikrai ne paskutinės! Ačiū Alytaus miestui už nuostabų renginį, mergaitėms už drąsą ir talentą, bei mokytojoms, kurios padėjo pasiruošti.

Vive le théâtre!Atnaujinta: 2022/06/06

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”