Akcijoje ,,DAROM 2012“ dalyvavo net  50   5- 6  klasių progimnazijos mokinių. Neries regioninio parko miškuose, netoli Šilėnų kaimo ir Griovų geomorfologiniame draustinyje, rinkome įvairias šiukšles ir taip prisidėjome prie Lietuvos švarinimo. Ypač daug šiukšlių buvo prie Griovų , kur šiukšles verčia  kas netingi… Ir ne mokinių rankoms ten viską sutvarkyti. O prie Šilėnų kaimo kelio ir netoli paties kaimo surinkome viską, ką negero radome. Neries parko darbuotojai liko patenkinti mokinių darbu. Akcijoje kartu dirbo mokytojos Z. Didikienė, G. Dobikaltienė, M. Mašanauskienė ir J. Simaitytė.

Dėkojame UAB ,,Lietuvos rytas“ spaustuvės direktoriui Tomui Auruškevičiui, Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos ministerijos vyriausiajam patarėjui Andriui Vancevičiui bei Vilniaus miškų urėdijos urėdui Artūrui Nanartavičiui už nemokamai suteiktą transportą.

Atnaujinta: 2013/11/08