vilniaus-jono-basanaviciaus-progimnazija-nuotrauka-internetui

Nuo šių metų pradžios iki gegužės mėnesio visos pradinukų klasės ant savo palangių sėjo, daigino ir globojo daržoves, prieskonius ir gėleles. Daigai ūgtelėjo, pupelės sužydėjo, pomidorai išstypo, agurkai nuvingiavo, žirnis pakibo visas žalias, erzindamas klasių mokinukus… Ir visą šitą darželį mes pastatėme ant mokyklos palangių, kad visų klasių mokiniai pasigrožėtų, išmoktų pažinti tai, ką kasdien šiltesniu metų laiku randa ant stalo – prieskonius ir daržoves.

Sudalyvavome ir ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė”. Tačiau dalyvių net 900 ir visi išradingi bei žali. Komisija jau atrinko 30 geriausių Žaliosios palangės projektėlių ir skatina vertinti vaikų indėlį bei triūsą renkant gražiausią Lietuvos žaliąją palangę. Palaikykime dalyvius: raskite sau patikusią palangę interneto puslapyje https://www.facebook.com/ljgc.gamtininkucentras?fref=ts. Įvertinkite ją ir pasisemkite idėjų kitiems metams.

O mes pristatome mūsų mokyklos Žaliosios palangės nuotraukas.


Atnaujinta: 2014/08/26

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”