dscf4047

Kaip ir kasmet bendradarbiaudami su Neries regioninio parko direkcija tvarkome Neries bei įvairių mažų upelių pakrantes. Šiais metais tvarkėme pakrantę netoli tos vietos, kur Saidės upelis įteka į Nerį. Sraunaus, gražaus Saidės upelio pakrantės buvo švarios, bet prie Neries šiukšlių radome. Norime „pagirti” šiukšlintojus, kurie šalia senų, apleistų pastatų primėtė visokių mašinų detalių, atliekų, padangų. Jas derėtų surinkti patiems!

8 c klasės auklėtoja Marija Mašanauskienė

Atnaujinta: 2015/05/04

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”