1Nuo mokslo metų pradžios mūsų mokykla įsijungė į European Studies programos veiklą. Ši programa susieja mokyklas Šiaurės ir Pietų Airijoje su mokyklomis visoje Europoje bendradarbiavimo projektais, paremtais tolerancija, tarpusavio supratimu, pagarba kitų žmonių kultūrai. Visus šios programos darbus ir bendravimą su bendraamžiais 2014-2015 mokslo metais vykdys 7 klasių mokiniai. Jie turės galimybę bendrauti su bendraamžiais iš Ispanijos, Šiaurės Airijos, Prancūzijos, Airijos, Nyderlandų, Estijos ir Danijos.

Mūsų mokiniai: Kornelija Surblytė, Juozas Sirvydis, Agnė Talačkaitė, Ugnė Bernatonytė, Aušra Pabedinskaitė, Lėja Mikailionytė, Milda Rulevičiūtė, Aurelija Budėnaitė, vadovaujami dailės mokytojos Jolitos Šakočiuvienės, dalyvavo European Studies kalėdinės atvirutės konkurse 2014 „Kalėdos Europoje“. Mokinių darbai buvo įvertinti European Studies programos vadovų kaip labai aukštos kokybės ir sulaukė pagyrimų.

Džiaugiamės dalyvaudami tarptautiniuose projektuose.

 

Anglų kalbos mokytoja Asta Pleckevičienė


Atnaujinta: 2014/12/03

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”