European studies

Nuo mokslo metų pradžios mūsų mokykla vykdo European Studies programos veiklą. Ši programa sieja Airijos mokyklas su mokyklomis visoje Europoje bendradarbiavimo projektais, paremtais tolerancija, tarpusavio supratimu, pagarba kitų žmonių kultūrai. 2014-2015 mokslo metais mūsų mokyklos mokiniai turi galimybę bendrauti su bendraamžiais iš Ispanijos, Šiaurės Airijos, Prancūzijos, Airijos, Nyderlandų, Estijos ir Danijos. Nuo sausio mėnesio pradžios mūsų mokyklos mokiniai atlieka įvairius projektinius darbus, stengdamiesi bendraamžiams užsienio šalyse pristatyti Lietuvos kultūrą karpiniais, dailės darbais, maistu bei sportu. 7 klasių mokiniai paruošė karpinius. Karpiniai – tai savita dabartinės liaudies meno grafikos atmaina. Ji vertinga ir įdomi todėl, kad čia atgaivinamos ir pratęsiamos jau išnykusios liaudies meninės kultūros formos. Artėja Velykos – graži pavasario šventė, tad 5 klasių mokiniai, naudodami įvairias technikas, nupiešė velykines verbas. Tikroji verba liaudies papročiuose – tai anksti pavasarį pabundančių medžių ir krūmų bei amžinai žaliuojančių augalų šakelės. Sostinės verbos – dirbiniai iš sausų augalų, būdingi Vilniaus kraštui.

Džiaugiamės dalyvaudami tarptautiniuose projektuose!

Anglų kalbos mokytoja Asta Pleckevičienė


Atnaujinta: 2015/03/03

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”