Jau kitą savaitę spalio 25 dieną į mokyklą ateik su savo kostiumu ir gąsdink mokytojus, draugus ir praleisk įdomiai paskutinę dieną prieš moksleivių atostogas! Pamokos vyks savu laiku, BET per 2-ąją ilgąją pertrauką 1 aukšto fojė vyks ŠIURPIAUSIO, ĮDOMIAUSIO IR GERIAUSIAI ĮKŪNIJANČIO PERSONAŽO AR SUPERHEROJAUS KOSTIUMO KONKURSAS!

Taip pat kviečiame aktyviai dalyvauti moliūgų parodoje „Karalius moliūgas“. Namuose  išskaptuokite moliūgą(us) ir 22-23 dieną atneškite į mokyklą ( palikite budinčiui su  užrašu klasė, vardas, pavardė), o Halloween dieną jie padės visus įsijausti šventinėje dvasioje!

Tikimės, kad  šventė patiks ir pamatysime jus visus ketvirtadienį su kostiumais, kad  šią dieną sutikti šiurpiškai!

 

Atnaujinta: 2018/10/19

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena