Jau kitą savaitę spalio 25 dieną į mokyklą ateik su savo kostiumu ir gąsdink mokytojus, draugus ir praleisk įdomiai paskutinę dieną prieš moksleivių atostogas! Pamokos vyks savu laiku, BET per 2-ąją ilgąją pertrauką 1 aukšto fojė vyks ŠIURPIAUSIO, ĮDOMIAUSIO IR GERIAUSIAI ĮKŪNIJANČIO PERSONAŽO AR SUPERHEROJAUS KOSTIUMO KONKURSAS!

Taip pat kviečiame aktyviai dalyvauti moliūgų parodoje „Karalius moliūgas“. Namuose  išskaptuokite moliūgą(us) ir 22-23 dieną atneškite į mokyklą ( palikite budinčiui su  užrašu klasė, vardas, pavardė), o Halloween dieną jie padės visus įsijausti šventinėje dvasioje!

Tikimės, kad  šventė patiks ir pamatysime jus visus ketvirtadienį su kostiumais, kad  šią dieną sutikti šiurpiškai!

 

Atnaujinta: 2018/10/19

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Mokamų būrelių mugė
Mokamų būrelių mugė