Jau kitą savaitę spalio 25 dieną į mokyklą ateik su savo kostiumu ir gąsdink mokytojus, draugus ir praleisk įdomiai paskutinę dieną prieš moksleivių atostogas! Pamokos vyks savu laiku, BET per 2-ąją ilgąją pertrauką 1 aukšto fojė vyks ŠIURPIAUSIO, ĮDOMIAUSIO IR GERIAUSIAI ĮKŪNIJANČIO PERSONAŽO AR SUPERHEROJAUS KOSTIUMO KONKURSAS!

Taip pat kviečiame aktyviai dalyvauti moliūgų parodoje „Karalius moliūgas“. Namuose  išskaptuokite moliūgą(us) ir 22-23 dieną atneškite į mokyklą ( palikite budinčiui su  užrašu klasė, vardas, pavardė), o Halloween dieną jie padės visus įsijausti šventinėje dvasioje!

Tikimės, kad  šventė patiks ir pamatysime jus visus ketvirtadienį su kostiumais, kad  šią dieną sutikti šiurpiškai!

 

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas