dscf3372

Sėkmingai įgyvendintas projektas ,,Gruodis – gerumo mėnuo“. Tiek vaikai, tiek mokytojai organizavo gerumo akcijas, piešė gražius atvirukus, užrašė juose nuoširdžius palinkėjimus, muzikalių vaikų grupelė koncertavo Naujosios Vilnios psichiatrinėje ligoninėje. Po koncerto sveikstantiems ligoniams buvo išdalinta apie 50 kalėdinių atvirukų.

Vaikams su negalia buvo nuvežta daug mokinių dovanotų žaislų bei knygų.     Nuotraukoje –  3b klasės mokiniai, atnešę daugiausia žaislų.

Kitų gražiųjų atvirukų likimas toks: apie 40 atvirukų ,,išvyko“ į Rygą, 60 atvirukų padovanoti vaikams su negalia, dar apie 60  nuvežti sveikstantiems ligoniams, 135 kalėdinius atvirukus penktų klasių mokiniai padovanojo žmonėms, sutiktiems gatvėje netoli mokyklos. Mokiniai pamatė, kaip žmonės apsidžiaugdavo, kaip kiekvieno lūpose nušvisdavo šypsena netikėtai gavus gražų pasveikinimą. Atsidėkodami kai kurie žmonės vaikams dovanojo sau  mandarinus, šokoladukus.

Po pirmosios gerumo akcijos dienos etikos mokytojai paskambino žmogus, gavęs Kalėdų atviruką ir panoręs atnešti dovanėlę mergaitei, kuri užrašė pasveikinimą. Jaunas vyras, vardu Marijanas, atnešė penktokei Vestai Kalėdų dovaną – zuikį ir  saldumynų. Jis labai džiaugėsi, kad vaikai mokosi dalinti džiaugsmą kitiems ir sutiko su penktokėliais nusifotografuoti.  Ir Vesta, ir jos tėveliai buvo nustebinti nepažįstamojo padėka.

Kai dalini gerumą kitiems, jis sugrįžta atgal…

Etikos mokytoja Marija Mašanauskienė


Atnaujinta: 2015/01/06

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė