dscf2725Jau treti metai pavasarį ir rudenį, keliskart per mokslo metus lankome Žolyno socialinės globos vaikų-kūdikių namų mažuosius gyventojus. Malonu, kai mažieji mūsų laukia ir klausia, ar atnešėm saldainį ir kada vėl ateisime. Mūsų progimnazijos ir J. Basanavičiaus gimnazijos mokiniai kartu su mažaisiais žaidžia lauke, kai šilta, o šaltu oru ir knygeles grupėse paskaito.

Šį kartą  lankant vaikučius buvo geras oras, tad su jais mokiniai ilgokai pažaidė lauke.

Išlydėdami mus mažieji ilgai mojo rankutėmis, tikėdami, kad greit vėl ateisime jų aplankyti.

 

Dorinio ugdymo mokytojos G. Dobikaltienė, M. Mašanauskienė

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas