dscf3842

Tradiciškai keliskart per metus J. Basanavičiaus progimnazijos mokiniai vyksta pas senelius ar į ligoninę norėdami parodyti koncertinę programėlę. Šį pavasarį koncertavome Tremtinių namuose. Mokykloje yra talentingų vaikų, kurie mielai dalina savo gerumą kitiems: kas groja, kas dainuoja, o kas gražiai deklamuoja eilėraštį. Koncertuoti vyksta net buvę mūsų mokiniai, kurie jau mokosi gimnazijoje. Šios akcijos iniciatorės yra dorinio ugdymo mokytojos.

Marija Mašanauskienė


Atnaujinta: 2015/05/08

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”