FrankofonijaPrancūzų kultūros gerbėjai jau įprato kovo mėnesį pasinerti į Frankofonijos dienų renginius. Tradiciškai šį mėnesį visame pasaulyje vykstantys renginiai yra skirti prancūzų kalbai, kultūrai, menui, politikai.
Kovo 25 dieną visi Vilniaus miesto mokyklų kolektyvai ir solistai, mylintys prancūzų kalbą ir muziką, sugužėjo į Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnaziją – į kasmetinį prancūziškų dainų festivalį. 

Dėkojame Vilniaus Taikos progimnazijos, Vilnius International Meridian School, Vilniaus Žemynos progimnazijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos, Vilniaus Mikalojaus Daukšos vidurinės mokyklos, Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijos, Petro Vileišio progimnazijos mokytojams ir mokiniams, dalyvavusiems mūsų mokyklos organizuotame prancūziškos dainos festivalyje.


Atnaujinta: 2015/03/26

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”