FrankofonijaPrancūzų kultūros gerbėjai jau įprato kovo mėnesį pasinerti į Frankofonijos dienų renginius. Tradiciškai šį mėnesį visame pasaulyje vykstantys renginiai yra skirti prancūzų kalbai, kultūrai, menui, politikai.
Kovo 25 dieną visi Vilniaus miesto mokyklų kolektyvai ir solistai, mylintys prancūzų kalbą ir muziką, sugužėjo į Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnaziją – į kasmetinį prancūziškų dainų festivalį. 

Dėkojame Vilniaus Taikos progimnazijos, Vilnius International Meridian School, Vilniaus Žemynos progimnazijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos, Vilniaus Mikalojaus Daukšos vidurinės mokyklos, Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijos, Petro Vileišio progimnazijos mokytojams ir mokiniams, dalyvavusiems mūsų mokyklos organizuotame prancūziškos dainos festivalyje.

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas