imgp2891

Vasario 20 d. Vilniaus Taikos progimnazijoje vyko užsienio kalbų dainų improvizacijų konkursas „Dainos atveria pasaulį“. Konkurse dalyvavo 16 miesto mokyklų. Skambėjo 22 muzikiniai pasirodymai. Mūsų progimnazijos roko grupė atliko prancūzišką  grupės „Telephone“ dainą „Un peu de ton amour“  ir laimėjo garbingą III-ąją vietą.

Esame dėkingi Vilniaus Taikos progimnazijai už nuotraukas, konkurso organizatoriams – už nuotaikingus ir harmoningus įspūdžius koncerto metu. Nuoširdų ačiū tariame prancūzų kalbos mokytojai Danutei Stankaitienei ir visiems kitiems geros valios žmonėms, prisidėjusiems prie šio laimėjimo.

 

                                                                                     Progimnazijos roko grupės vadovas

Vitalis Vošterys


Atnaujinta: 2014/02/25

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė