dailyrastis

Spalio  10  dieną mokykloje  vyko Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių dailyraščio konkurso I etapas. Renginys vyksta dviem etapais. Jo tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Atrenkama po vieną antros, trečios ir ketvirtos klasės mokinio dailiojo rašto darbą. Dailiausiai parašyti darbai bus nunešti į Vilniaus Tuskulėnų vidurinę mokyklą, kur vertinimo komisija atrinks dailiausiai rašančius mokinius.

I etapo mokykloje  nugalėtojai:

2a klasė – Gediminas Vaitulionis

3d klasė – Robertas Stasiūnas

4 b klasė – Miglė Pritulskytė

Linkime šiems mokiniams sėkmės II etape. Dėkojame visiems pradinių klasių mokiniams ir jų mokytojoms už aktyvų dalyvavimą šio konkurso I etape.

Atnaujinta: 2014/10/16

Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“