zaliasSpalio 18 d. mokykloje vyko Vilniaus miesto pradinių klasių dailiojo rašto konkurso I turas. Dalyvavo 2-4 klasių mokiniai. Mokytojų komisija išrinko geriausius darbus: 2a klasės mokinio Arno Dargužo (mokytoja R. Kacevičiūtė), 3b klasės mokinės Adrijos Breskutės (mokytoja Z. Parnavienė) ir 4d klasės mokinės Kotrynos Piliponytės (mokytoja  D. Semaškienė ).

Šių mokinių darbeliai dalyvaus Vilniaus miesto dailiojo rašto II – ojo turo konkurse.

Linkime sėkmės!

Rasa Kacevičiūtė

Atnaujinta: 2013/11/04

Kaziuko mugė